Mobilā inventarizācija. Mūsdienīgam uzņēmumam.

Inventarizācijas sistēma ērtai, precīzai preču un pamatlīdzekļu inventarizācijai mobilajā ierīcē! Iespēja integrēt ar jebkuru ERP sistēmu un izstrādāts dažādu nozaru uzņēmumiem – ražošanas, noliktavas, vairumtirdzniecības u.c

Mobilās inventarizācijas priekšrocības

Mobilā inventarizācija ir sistēma, kas sniedz iespēju ātri veikt pamatlīdzekļu un preču inventarizācijas procesu mobilajā ierīcē – skenēt svītrkodu bez papildus ierīces, kontrolēt atlikumu un daudzumu, pievienot precīzu informāciju par preču vai pamatlīdzekļa stāvokli, kā arī pievienot vienības manuāli un rediģēt datus. Pēc darba izpildes inventarizācijas sarakstu iespējams eksportēt Excel failā tālākai apstrādei.

Elektroniskās inventarizācijas sistēma sniedz vairākas būtiskas priekšrocības:

  • Atvieglo un automatizē darbinieku ikdienas darbu procesus, nav nepieciešamas papīra veidlapas
  • Atlikumu un daudzumu pārraudzība ļauj kontrolēt vienības apjomus, novēršot lieko krājumu veidošanos par 20—30%
  • Iespēja skenēt svītrkodu, kas par 98% samazina nepareizu datu ievadīšanas iespējamību inventarizācijas procesā
  • Pamatlīdzekļu un preču inventarizācijas procesu var veikt pēc 5 min apmācībām
  • Inventarizācijas sarakstu iespējams eksportēt Excel failā, un tas ir pieejams uzreiz pēc inventarizācijas veikšanas tālākai apstrādei
  • Iespēja drukāt svītrkodu gadījumā, ja prece vai pamatlīdzeklis nav marķēts.

Skenē svītrkodu vai QR kodu jebkurā vietā un laikā

Veic inventarizācijas procesu ērtāk un precīzāk!

  • Ir pienācis laiks atteikties no papīra veidlapām un izvēlēties piemērotāku digitālu risinājumu inventarizācijas veikšanai. Izmantojot mūsu inventarizācijas sistēmu, jūsu darbinieki jebkurā brīdī var skenēt svītrkodus vai QR kodus savos mobilajos telefonos. Ar šādu pieeju lietotāji dažu sekunžu laikā identificē preču un pamatlīdzekļu informāciju ar augstu precizitāti un ātrumu, tādējādi ietaupot savu vērtīgo darba laiku.

Mobilā inventarizācija

Esi ieinteresēts? Apmeklē mūsu mobilās inventarizācijas sistēmas MBIT SCAN mājas lapu un uzzini, kā veikt inventarizāciju savā mobilajā telefonā.

Lietot bez maksas
0.00 €

 

Vēlies uzzināt vairāk par risinājumu?

Kā veikt inventarizāciju mobilajā ierīci? Vai elektroniskā inventarizācija ietaupa darbinieku darba laiku? Kā izvairīties no uzskaites kļūdām inventarizācijas laikā? Lai noskaidrotu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, sazinieties ar mums!

  +371 20018496

info@mbit.lv

 Rīga, Latvija