Privātuma politika

MBIT SIA privātuma politika nosaka kārtību, kā notiek personas datu apstrāde un sīkfailu izmantošana tīmekļa vietnē www.mbit.lv. Personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar LR “Fizisko personu datu aizsardzības likumu”, kā arī ES normatīvajiem aktiem.

Personu datu apstrādātājs

MBIT SIA, Reģ. Nr. 50103182101, juridiskā adrese: Baložu iela 11, LV-1048, Rīga, Latvija.

Izmantotās Sīkdatnes

www.mbit.lv izmanto Google Analytics – tīmekļa analītikas pakalpojumu, ko sniedz “Google Inc”. Google izmanto šo informāciju statistikas nolūkos – tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Sīkākai informācijai par “Google Analytics” sīkdatnēm https://marketingplatform.google.com/about/analytics/terms/us/

Ja vēlaties, lai MBIT SIA neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm www.mbit.lv tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Personas datu vākšana

Šajā vietnē mēs vācam tikai personas datus un informāciju, kuru tīmekļu vietnes apmeklētājs sniedz brīvprātīgi, aizpildot kontaktu formu, piemēram – vārds, uzvārds, uzņēmums, telefons, e-pasts, kā arī jebkāda papildu informācija, kuru lietotājs vēlēsies iekļaut savā ziņā, šādiem nolūkiem:

  • Lai nodrošinātu ātru un kvalitatīvu komunikāciju, atbildot uz lietotāja iesūtītiem jautājumiem;
  • Lai nodrošinātu ērtu risinājumu vai pakalpojumu pasūtīšanu, pilnveidotu apkalpošanas servisu;
  • Lai informētu Jūs par pasūtījumiem, produktiem, pakalpojumiem un piedāvājumiem.

Datu glabāšana

Tīmekļa vietnes lietotāja kontaktinformācija, kas iegūta, iesniedzot jautājumu kontaktu formā, tiks glabāta tik ilgi, kamēr attiecīgā informācija būs nepieciešama, lai pabeigtu lietotāja pieprasījuma izpildi, vai līdz brīdim, kad lietotājs būs pieprasījis izdzēst šo informāciju.

! Izmantojot www.mbit.lv tīmekļa vietni, Jūs piekrītat, ka MBIT SIA apstrādā informāciju iepriekš minētajā kārtībā un nolūkā.