Plāno darbinieku darbu un kontrolē izmaksas attālināti ar Timebe!

Šodien ir labākais laiks optimizēt darbaspēka plānošanas procesu un koncentrēties uz to, kā nodrošināt pieprasījumu pēc pārtikas produkcijas, vai preču piegādi līdz klientu mājas durvīm. Paralēli tam, aizvien lielāku lomu jāpievērš datu analītikai, tādēļ ir īstais laiks ieviest risinājumus, lai strādājot attālinātu, spētu ātri iegūt precīzus datus par uzņēmumā notiekošo, kā arī pieņemt lēmumus brīžos, kad darbaspēka plānotais budžets nesakrīt ar faktisko.

Ņemot vērā esošo situāciju valstī, piedāvājam uzņēmumiem izmantot mūsu darbaspēka plānošanas rīku “Timebe” 3 mēnešus BEZ MAKSAS.

Kādēļ izmantot šo rīku?
✅ Automatizēta plānošana – Plānošana pēc šabloniem un speciāli izstrādātiem algoritmiem, kas samazina kļūdas plānošanā un ietaupa laiku tiem, kas veic plānošanu.

✅ Iespēja analizēt/kontrolēt datus 24/7 – Vairāk kā 15 KPI rādītāji un kontroles summas par budžetu plānu, faktu, noslodzēm un citām personāla izmaksām, lai attālināti būtu iespēja analizēt datus un būtu lietas kursā par visu notiekošo uzņēmumā.

✅ Sistēma automātiski pārbauda vai neveidojas konflikti plānošanā – Stundu pārtēriņš, nevajadzīga darbinieku ieplānošana vienā darba vietā u.c

Piedāvājums varētu būt aktuāls nozarēm, kas saistītas ar mazumtirdzniecību, pārtikas ražošanu, vai loģistikas uzņēmumiem.

Raksti uz info@mbit.lv. Mēs savadīsim visus nepieciešamos datus!

1.04.2020.