Tagad Timebe sistēma pati plāno darbinieku grafikus! Ar vienu klikšķi!

Piesaistot LIAA finansējumu, esam iesaistījušies, mūsuprāt, vienā no interesantākajām inovāciju programmām, kuras mērķis ir izstrādāt jaunas tehnoloģijas sadarbībā ar Zinātniekiem.

Tad nu lūk, projektā esam piesaistījuši Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas zinātniekus, kuri ar jaunākām tehnoloģijām izstrādāja speciālus algoritmus automatizētai grafiku plānošanai mūsu sistēmai “Timebe”, kas ņem vērā sarežģītus ierobežojumus/kritērijus, piemēram, darbinieku specifiskas vēlmes par strādāšanu kopā, darbinieku izvēlētas dienas, nostrādāto stundu apjomu un izkliedi, utml.

Rezultātā programmatūra nodrošina automātisku darbinieku maiņu grafiku plānošanu ar vienu klikšķi. Ņemot vērā uzņēmuma noteiktos kritērijus, sistēmas algoritmi dažu minūšu laikā izveido vislabāko iespējamo grafika rezultātu. Plānotājam vairs nav manuāli jāveic grafiku veidošanu.

Vairāk par sistēmu lasi šeit https://mbit.lv/darba-laika-planosanas-portals/

MBIT SIA un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra 2021. gada 18. maijā parakstīja līgumu Nr. VP-L-2021/53, kas ietver projektu “Tehnoloģiju pārneses programma”, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekta ietveros MBIT SIA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūts veic sistēmas “Timebe” eksperimentāla prototipa izstrādi, kas iekļauj jaunākās tehnoloģijas un automatizētus algoritmus darbinieku maiņu grafika plānošanas uzdevumu risināšanā.

20.09.2021.