Hokeja prasmju uzlabošanas laukuma Skillbox sistēmas izstrāde

Hokeja prasmju uzlabošanas laukuma Skillbox ideja dzimusi Jūrmalā. Pirmais laukums jau uzbūvēts,  pašlaik novietots Volvo sporta centrā, Imantā un to var izmantot jebkurā sev ērtā laikā.

Lai hokeja entuziasti un interesenti varētu ērti reģistrēties, izmantot un norēķināties par laukiem, bija nepieciešams ērts digitāls risinājums.

Mēs palīdzējām viņiem izveidot sistēmu, kas ļauj jebkuram interesentam mobilajā viedtālrunī uzsākt treniņu ērtā un ātrā veidā. Risinājums parāda aktuālo situāciju, vai treniņa laukums pašreiz ir brīvs, vai aizņemts. Līdz ar to klientam ir iespēja plānot savu laiku. Tā pat sistēmā ir izveidota laukuma durvju atvēršanas un aizvēršanas funkcija. Kad vēlas uzsākt treniņu jānospiež pogu “sākt lietot” un laukuma durvis atvērsies. Pirms pakalpojuma uzsākšanas klientam mobilajā vai interneta lietotnē Skillbox ir jāizveido savs konts, jāpapildina tas ar maksājumu kartes datiem, lai laukuma izmantošanas beigās sistēma izrēķina hokejista pavadīto laiku un veic automātisku apmaksu.

Izmantotās tehnoloģijas: ASP.NET, Core un Angular.

 

15.04.2021.