Aicinām pieteikties uzņēmumus INVENTARIZĀCIJAS risinājuma izmēģināšanai!

Esam pilnveidojuši un attīstījuši mobilās inventarizācijas iespējas! Tagad inventarizācijas procesu veic web lapā un lietotnē. Nekādas papīra veidlapas!

Aicinām pieteikties ražošanas, pārtikas, vairumtirdzniecības un citu nozaru uzņēmumus risinājuma testēšanai. 10 uzņēmumiem būs iespēja lietot risinājumu 6 mēnešus bez maksas un dalīties savā pieredzē.

Inventarizācija uzņēmumos bieži vien ir laikietilpīga – katra vienība ir jāatzīmē ar roku izdrukātajās veidlapās, jāsalīdzina svītrkodi un beidzot inventarizācijas procesu, saraksts manuāli jāpārraksta datorā, kā rezultātā veidojas kļūdas. Lai šo procesu atvieglotu esam izstrādājuši risinājumu, kas sniedz iespēju ātri veikt pamatlīdzekļu un preču inventarizācijas procesu mobilajā ierīcē – skenēt svītrkodu bez papildus ierīces, kontrolēt atlikumu un daudzumu, pievienot precīzu informāciju par preču vai pamatlīdzekļa stāvokli, kā arī pievienot vienības manuāli un rediģēt datus. Fiksētā informācija inventarizācijas laikā tiek automātiski nosūtīta uz mājas lapu datu pārskatīšanai un pārbaudei. Pēc darba izpildes inventarizācijas sarakstu iespējams eksportēt Excel vai Txt failā tālākai apstrādei.

Pasaulē līdzīgi risinājumi ir, tomēr esošie risinājumi nav pietiekami elastīgi, lai tos varētu ieviest uzņēmumos. Mēs piedāvājam neatkarīgu risinājumu, kuru iespējams integrēt ar jebkuru ERP sistēmu, risinājums strādā uz Android iekārtas – mobilajā telefonā, planšetē vai portatīvajā datu terminālī, kā arī elektronisko inventarizāciju ir iespēja pielāgot uzņēmuma konkrētajām vajadzībām, pievienojot dažādus paplašināšanas moduļus, vai pēc klienta vēlmēm veidota dizaina.

Iepazīsties ar informāciju par risinājumu https://mbit.lv/mobila-inventarizacija/

Kā pieteikties inventarizācijas risinājuma testiem? Raksti vēstulīti uz info@mbit.lv, norādot uzņēmuma nosaukumu un kontaktinformāciju.

11.07.2019.