Veiksmīgi noslēdzies Latvijas informācijas tehnoloģijas klastera rīkotais pārtikas nozares X-industrijas hakatons, kur pasākuma noslēguma daļā MBIT komanda prezentēja tehnoloģisku risinājumu “Datu analīzes platforma” pārtikas nozares uzņēmuma Food Union izaicinājumam.

Četru nedēļu laikā MBIT komanda konsultēja Food Union par dažādu digitālu risinājumu pielietošanu loģistikas optimizēšanai un meklēja piemērotāko risinājumu, lai atrisinātu uzņēmuma izaicinājumu – pasūtījuma pieņemšanu no klientiem un zero sales samazināšanu uz katru piegādātāju.

Pasākuma ietvaros tika izstrādāts koncepts risinājumam “Datu analīzes platforma”, kurā no pārdošanas punktiem ienāk realizācijas dati un no Food Union puses – piegāžu dati, kā rezultātā platforma izrēķina, kurā dienā ir jāveic piegāde uz pārdošanas punktu un kāds apjoms preču ir jāpiegādā.

Paldies Food Union, personīgi Rihardam, par sadarbību, nepieciešamo informāciju un datiem izaicinājuma risināšanai. Liels paldies arī mentoriem par vērtīgajiem padomiem!

X-industriju hakatons ir praktisks 5 pasākumu cikls, kura laikā, kopā strādājot IT un pārtikas nozares uzņēmumiem, tiek radīti jauni digitāli risinājumi un veicināta uzņēmumu izaugsme.

Foto: Klaids Lielbiksis

25.04.2019.